Ubytovanie

Komfortné a priestranné izby a apartmány slúžia k dokonalému súkromiu a pohodlnému ubytovaniu na dvoch poschodiach kaštieľa. Pre pocestných hostí je pripravených sedem izieb a dva apartmány s upokojujúcou atmosférou a nadčasovou eleganciou, v štýle boutique. V penzióne Castel je k dispozícií dvadsať lôžok, ale v prípade väčšieho počtu hostí sú pripravené aj prístelky. Na chodbách budovy všade cítiť vôňu levandule z našej záhrady, ktorá určite očarí aj večných romantikov. Vo večerných hodinách a v noci tu panuje ozajstné ticho, ktoré Vám pomôže uvoľniť nielen Vaše telo, ale aj myseľ. V prípade rezervácie ubytovania raňajky a obecný poplatok je poskytnutý grátis.

V cene apartmánu nájdete minibar, izbový trezor, TV, vlastné sociálne zariadenie s kúpeľňou a príjemne voňavými doplnkami, župan a papučky, sušič vlasov, dve samostatné priestranné miestnosti.

V cene dvojposteľovej izby je vlastné sociálne zariadenie s kúpeľňou a príjemne voňavými doplnkami, minibar a TV.

Špeciálna ponuka: urobte radosť svojim blízkym, priateľom, či rodine alebo motivujte Vašich obchodných partnerov alebo zamestnancov dovolenkovým zážitkom a darujte im darčekovú poukážku ubytovania v Castel Pension & Restaurant.

Na stiahnutie:

Darčekový poukaz
Cenník ubytovania
Ubytovací poriadok