Gastronómia

Na prízemí kaštieľa sa nachádza naša romantická klenbová reštaurácia so šesťdesiatimi miestami. K dispozícii je aj vkusne zariadený salónik, ktorý poskytuje priestor pre súkromné posedenie alebo na neformálne stretnutie obchodných partnerov v užšom kruhu, s kapacitou maximálne štrnásť ľudí. Ideálnym a populárnym prostredím pre rôzne rodinné a firemné oslavy sme sa stali kvôli bezpečnej vzdialenosti od mestského zhonu, kvôli kombinácii rodinnej atmosféry, pohody domova, pozorného personálu a kreatívnych jedál nášho šéfkuchára. Letná terasa s výhľadom na záhradu je súčasťou reštaurácie. Je to skutočná oáza pokoja, ktorá slúži pre hostí na ľahké obedy, popoludňajšie popíjanie kávy, či na strávenie idylických chvíľ pri večernom osvetlení. Jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne sú zárukou gastronomického zážitku. Pri výbere surovín preferujeme hlavne miestnych dodávateľov a mäso nakupujeme prevažne zo slovenského chovu. Pre veľký úspech v našej ponuke sa objavili domáce sladké a slané dobroty na objednávku. Na našej vínnej karte nájdete vína zo slovenských a maďarských vinárstiev, prevažne produkty z menších rodinných podnikov.

Tradičné jesenné atraktivity sa nesú v znamení kačacích a husacích hodov. V decembri sú naše priestory využité hlavne na firemné vianočné večierky a len krátko na to, vo februári, romanticky oslavujeme aj sviatok lásky. V období apríl až október sú hlavnou aktivitou svadby s jedinečnou a neopakovateľnou atmosférou v štýle garden party. Dvere našej reštaurácie sú samozrejme otvorené aj pre verejnosť. Zameriavame sa aj na individuálnu klientelu formou organizovania narodeninových osláv, krstín, birmoviek, promócií či detských žúrov.

Ak máte záujem o čiastočné alebo úplné rezervovanie Castel-u pre Vaše podujatie, prosím kontaktujte nás na info@castel.sk a my Vám vypracujeme ponuku šitú na mieru.

Otváracia doba

1. január – 31. marec
pondelok – utorok – zatvorené
streda – piatok 11:00 – 19:00
sobota – nedeľa 12:00 – 20:00

1. apríl – 31. december
pondelok – utorok – zatvorené
streda – piatok 11:00 – 21:00
sobota – nedeľa 12:00 – 22:00

Pri organizovaní akcií je otváracia doba podľa dohody.

Odporúčame Vám rezerváciu stolov vopred na tel. č. + 421 902 717 888 z dôvodu častého organizovania spoločenských stretnutí, ktoré prebiehajú v celom areáli Castel Pension & Restaurant.

Platobné karty bohužiaľ neakceptujeme, platba je možná iba v hotovosti alebo gastro lístkami.

Na stiahnutie:

Darčekový poukaz do reštaurácie
Menu